Hockey är bäst live, men kan du inte vara på plats för att stötta ditt favoritlag är MODO Hockeys och SHL:s samarbetsparter C More en väldigt bra alternativ. Om du köper matcher via PPV och en speciell länk för MODO Hockey stöttar du dessutom ytterligare då delar av intäkten på ditt köp direkt tillfaller klubben.
Under säsongen 2015/2016 kan alla MODO Hockeys fans stötta klubben ytterligare genom att köpa sina PPV-matcher via länken nedan. Länken gäller för hela säsongen där delar av intäkten för varje köp tillfaller MODO Hockey.
Vi vill helst att du är på plats i Fjällräven Center och gör skillnad, men då många MODO-hjärtan även finns utanför regionen är detta ett sätt att visa ditt stöd i jakten på segrar och framgång.
Köp matcher hos C More via följande länk för att stötta MODO Hockey.